• Nowy

Śliczna  przywieszka do bransoletki modułowej  wykonana z najlepszej jakości próby 585 – 14 karat. Forma składa się z dwóch części: pierścienia oraz elementu wiszącego w formie koniczynki, co nadaje całości niepowtarzalnego uroku. Koniczyna inkrustowana cyrkoniami w kolorze bordowym, natomiast pierścień wysadzany białymi cyrkoniami. Idealny prezent dla ukochanej osoby czy też ozdoba codziennej bądź wieczorowej kreacji.

Symbol koniczynki pojawia się w wielu kulturach. Według legendy tradycji chrześcijańskiej, Adam i Ewa po wygnaniu z raju zabrali ze sobą czterolistną koniczynkę jako jedyną pamiątkę. Każdy jej listek ma swoją symbolikę - pierwszy oznacza nadzieję, drugi wiarę, trzeci miłość, a czwarty symbolizuje szczęście. W Irlandii symbol koniczynki występuje w formie trójlistnej, co wiąże się z Św. Patrykiem, który używał jej do nauczania o Trójcy Świętej pierwszym irlandzkim chrześcijanom, którzy nie mogli pojąć jak Trzy Osoby Boskie są jednocześnie jednym Bogiem.   Jeden listek był przeznaczony dla Ojca, jeden dla syna, jeden dla Ducha Św. Symbol koniczyny pojawiał się w Irlandii na monetach oraz jako motyw  w rękopisach. Koniczyna stała się w tym kraju symbolem irlandzkiego szczęścia, dobrobytu, dobrego zdrowia, płodności oraz ochrony przed złymi duchami. Za oznakę szczęścia uważa się znalezienie czterolistnej koniczyny w Dniu Św. Patryka. Symbol koniczyny pojawił się również w starożytnej Grecji gdzie wierzono, że reprezentuje ona szczęście oraz zdrowie, natomiast w Iranie jest symbolem szczęścia i życia.

  Popularność koniczynki nie ustaje pomimo upływu czasu, obok serca jest najczęściej wybieranym motywem zdobniczym. Prezent w takiej formie to wspaniały upominek przynoszący szczęście, uśmiech losu, nadzieję oraz radość czy ochronę przed złym losem.
Złota Przywieszka - Twój Wyjątkowy Akcent Stylu!

Blask Złota na Twoim Sercu

Odkryj magię złota z naszą wyjątkową złotą przywieszką! To niezwykły detal, który wprowadzi do Twojej biżuterii nowy wymiar elegancji i stylu. Każdy noszony z dumą, to wyraz Twojego niepowtarzalnego smaku.

Delikatny Design, Mocna Osobowość

Nasza złota przywieszka to subtelność w najczystszej formie. Została stworzona z dbałością o detale, aby nadać Twojemu stylowi delikatny, ale jednocześnie silny charakter. To więcej niż biżuteria - to wyraz Twojej osobowości.

Dowolność Stylu

Jedna przywieszka, wiele możliwości! Złota przywieszka doskonale komponuje się z różnymi koralikami, tworząc niepowtarzalne zestawy, które odzwierciedlają Twoje zmienne nastroje i stylizacje.

Idealny Prezent Dla Wyjątkowej Osoby

Szukasz prezentu, który podkreśli wyjątkowość bliskiej Ci osoby? Nasza złota przywieszka to idealny sposób na wyrażenie miłości, szacunku czy wdzięczności. To prezent, który trafi prosto do serca.

Do każdego zamówienia piękne opakowanie otrzymasz w prezencie.

VD/95/02/24/140
1 Przedmiot

Opis

Próba
585 (14 karat)
Waga
1,78 g
Szerokość
3,3 - 8,3 mm
Grubość
1,1 mm
Wysokość
22,6 mm
Kamień
Cyrkonie

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodaj inne produkty z tej kategorii
Produkt dodany do porównania