• Nowy

Klasyczna  przywieszka do bransoletki modułowej wykonana z najlepszej jakości próby 585 – 14 karat. Forma składa się z dwóch części: pierścienia oraz elementu wiszącego w formie gwiazdy, co nadaje całości niepowtarzalnego uroku. Gwiazdka inkrustowana precyzyjnie wykonanymi zdobieniami pięknie mieniącymi się w promieniach słońca, pierścień szlifowany na wysoki połysk. Idealny prezent dla ukochanej osoby czy też ozdoba codziennej bądź wieczorowej kreacji.

Gwiazda jest symbolem marzeń, prawdy, szczęścia, mądrości, ducha oraz dążenia do celu. Łączona z przepowiadaniem przyszłości, symbolizuje również przeznaczenie, los, przewodnika oraz właśnie wiedzę o przyszłości. Gwiazdy kojarzymy głównie z konstelacjami, które możemy zauważyć na nocnym niebie. Były i są nadal przewodnikami. Pojawiają się również na flagach państw czy w religii. W chrześcijaństwie Gwiazda Betlejemska była przewodnikiem na drodze, wskazywała drogę do Betlejem, miejsca narodzenia Jezusa Chrystusa. Gwiazda Dawida jest godłem Izraela i religii żydowskiej.


Złota Przywieszka - Twój Wyjątkowy Akcent Stylu!

Blask Złota na Twoim Sercu

Odkryj magię złota z naszą wyjątkową złotą przywieszką! To niezwykły detal, który wprowadzi do Twojej biżuterii nowy wymiar elegancji i stylu. Każdy noszony z dumą, to wyraz Twojego niepowtarzalnego smaku.

Delikatny Design, Mocna Osobowość

Nasza złota przywieszka to subtelność w najczystszej formie. Została stworzona z dbałością o detale, aby nadać Twojemu stylowi delikatny, ale jednocześnie silny charakter. To więcej niż biżuteria - to wyraz Twojej osobowości.

Dowolność Stylu

Jedna przywieszka, wiele możliwości! Złota przywieszka doskonale komponuje się z różnymi koralikami, tworząc niepowtarzalne zestawy, które odzwierciedlają Twoje zmienne nastroje i stylizacje.

Idealny Prezent Dla Wyjątkowej Osoby

Szukasz prezentu, który podkreśli wyjątkowość bliskiej Ci osoby? Nasza złota przywieszka to idealny sposób na wyrażenie miłości, szacunku czy wdzięczności. To prezent, który trafi prosto do serca.

Do każdego zamówienia piękne opakowanie otrzymasz w prezencie.

127/AU-2/22
1 Przedmiot

Opis

Próba
585 (14 karat)
Waga
1,18 g
Szerokość
2,7 - 11,7 mm
Grubość
0,4 – 0,7 mm
Wysokość
25,1 mm

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodaj inne produkty z tej kategorii
Produkt dodany do porównania