• Nowy

Zjawiskowy pierścionek wykonany z najlepszej jakości próby żółtego złota 585 – 14 karat, szyna wykonana w formie splotu pancerka zdobiona w punkcie centralnym motywem koniczynki wysadzanej cyrkoniami w kolorze bieli.  W środku koniczynki znajduje się mniejsza wylana sztuczną emalią w kolorze czerni, co nadaje całości dodatkowego uroku.  Idealny prezent dla ukochanej osoby bądź uzupełnienie wieczorowej czy codziennej stylizacji.

Symbol koniczynki pojawia się w wielu kulturach. Według legendy tradycji chrześcijańskiej, Adam i Ewa po wygnaniu z raju zabrali ze sobą czterolistną koniczynkę jako jedyną pamiątkę. Każdy jej listek ma swoją symbolikę - pierwszy oznacza nadzieję, drugi wiarę, trzeci miłość, a czwarty symbolizuje szczęście. W Irlandii symbol koniczynki występuje w formie trójlistnej, co wiąże się z Św. Patrykiem, który używał jej do nauczania o Trójcy Świętej pierwszym irlandzkim chrześcijanom, którzy nie mogli pojąć jak Trzy Osoby Boskie są jednocześnie jednym Bogiem.   Jeden listek był przeznaczony dla Ojca, jeden dla syna, jeden dla Ducha Św. Symbol koniczyny pojawiał się w Irlandii na monetach oraz jako motyw  w rękopisach. Koniczyna stała się w tym kraju symbolem irlandzkiego szczęścia, dobrobytu, dobrego zdrowia, płodności oraz ochrony przed złymi duchami. Za oznakę szczęścia uważa się znalezienie czterolistnej koniczyny w Dniu Św. Patryka. Symbol koniczyny pojawił się również w starożytnej Grecji gdzie wierzono, że reprezentuje ona szczęście oraz zdrowie, natomiast w Iranie jest symbolem szczęścia i życia.

  Popularność koniczynki nie ustaje pomimo upływu czasu, obok serca jest najczęściej wybieranym motywem zdobniczym. Prezent w takiej formie to wspaniały upominek przynoszący szczęście, uśmiech losu, nadzieję oraz radość czy ochronę przed złym losem.Rozkoszuj się Luksusem: Złoty Pierścionek, Wyjątkowy jak Ty!

Złoto Najwyższej Jakości

Zaprezentuj swoją wyjątkową klasykę z naszym złotym pierścionkiem, stworzonym z najwyższej jakości złota o próbie 585. To nie tylko biżuteria, to wyraz prawdziwego luksusu i elegancji, który przyciągnie spojrzenia i podkreśli Twoją niepowtarzalność.

Wyrafinowany Design

Nasz złoty pierścionek to połączenie nowoczesności i klasyki. Wyrafinowany design sprawia, że jest on nie tylko jedynym w swoim rodzaju, ale także idealnie wpisuje się w aktualne trendy modowe. Każdy detal został starannie przemyślany, aby podkreślić piękno i blask złota.

Dla Kobiet o Wyrafinowanym Guście

Dedykowany dla tych, które cenią sobie wyjątkowość i subtelny luksus. Niech nasz złoty pierścionek stanie się nieodłącznym elementem Twojej kolekcji biżuterii, dodając szyku nawet najprostszym zestawom.

Wyjątkowy Prezent

Szukasz prezentu, który zapiera dech w piersiach? Nasz złoty pierścionek to idealny sposób, aby wyrazić miłość, podziw lub szacunek. Bez względu na okazję, ten pierścionek stanie się pamiątką na lata, a może nawet pokolenia.

Do każdego zamówienia piękne opakowanie otrzymasz w prezencie.

VD/95/03/24/13
1 Przedmioty

Opis

Próba
585 (14 karat)
Waga
1,36 - 1,59 g
Szerokość
1,1 - 8,5 mm
Grubość
0,6 – 1,0 mm
Kamień
Cyrkonia

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodaj inne produkty z tej kategorii
Produkt dodany do porównania