Piękny pierścionek wykonany z najlepszej jakości próby żółtego złota 585 – 14 karat. Szyna zdobiona załamaniami w kształcie rombów pięknie odbijających promienie słoneczne oraz w punkcie centralnym okrągłą  cyrkonią w kolorze czarnym, podtrzymywaną za pomocą solidnych łapek, co nadaje całości dodatkowego uroku. Idealny prezent dla ukochanej osoby bądź uzupełnienie wieczorowej czy codziennej stylizacji.

Cyrkonie wyglądem są zbliżone do diamentów, lecz w przeciwieństwie do nich są kamieniem syntetycznym. Mogą być wykonane ze szkła, tworzyw sztucznych czy kwarcu z kamieni szlachetnych. Ich początki sięgają XIII wieku - gdzie oryginalne, pierwotne cyrkonie były małymi, błyszczącymi kamieniami kwarcowymi znalezionymi w Renie, w Austrii, stąd pochodzila ich nazwa "rhinestone". Masowo produkowane były do XVIII wieku. Obecne cyrkonie powstały poprzez stabilizację i modyfikację tlenku cyrkonu, który został odkryty w 1982 roku,  a w 1930 dokonano jego pierwszej stabilizacji. Pierwsze okazy cyrkonii otrzymano w 1969 roku we Francji, a w 1973 roku w Moskwie została zaprezentowana praca naukowa napisana przez Osiko i Aleksandrowa reprezentująca nową technikę produkcji cyrkonii, nadając powstałym kamieniom nazwę fianity. Produkcję cyrkonii udoskonalił Djevahiradjian nazywając kamienie djevalitami. Obecnie cyrkonie są produkowane metodą opracowaną przez J.F.Winckusa. Wykorzystywana nie tylko w jubilerstwie, ale również w medycynie oraz przemyśle.

 Cyrkonia charakteryzuje się pięknym i imponującym blaskiem załamującym światło, który przyciąga oko, świetnie komponuje się zarówno ze złotem jak i srebrem podkreślając piękno biżuterii. Symbolizuje praktyczność, skupienie oraz przejrzystość, zapewnia równowagę, ma pomóc w realizacji celów oraz wyciszyć obawy przed opinią otoczenia dotyczącą naszej osoby.

 Najpopularniejszymi i bardzo dobrej jakości cyrkoniami są austriackie kamienie Svarowskiego oraz czeskie kryształki Preciosa.

Rozkoszuj się Luksusem: Złoty Pierścionek, Wyjątkowy jak Ty!

Złoto Najwyższej Jakości

Zaprezentuj swoją wyjątkową klasykę z naszym złotym pierścionkiem, stworzonym z najwyższej jakości złota o próbie 585. To nie tylko biżuteria, to wyraz prawdziwego luksusu i elegancji, który przyciągnie spojrzenia i podkreśli Twoją niepowtarzalność.

Wyrafinowany Design

Nasz złoty pierścionek to połączenie nowoczesności i klasyki. Wyrafinowany design sprawia, że jest on nie tylko jedynym w swoim rodzaju, ale także idealnie wpisuje się w aktualne trendy modowe. Każdy detal został starannie przemyślany, aby podkreślić piękno i blask złota.

Dla Kobiet o Wyrafinowanym Guście

Dedykowany dla tych, które cenią sobie wyjątkowość i subtelny luksus. Niech nasz złoty pierścionek stanie się nieodłącznym elementem Twojej kolekcji biżuterii, dodając szyku nawet najprostszym zestawom.

Wyjątkowy Prezent

Szukasz prezentu, który zapiera dech w piersiach? Nasz złoty pierścionek to idealny sposób, aby wyrazić miłość, podziw lub szacunek. Bez względu na okazję, ten pierścionek stanie się pamiątką na lata, a może nawet pokolenia.

Do każdego zamówienia piękne opakowanie otrzymasz w prezencie.

62/AU-2/23/46
1 Przedmiot

Opis

Próba
585 (14 karat)
Waga
1,81 g
Szerokość
1,9 – 5,7 mm
Grubość
0,9 mm
Kamień
Cyrkonia

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodaj inne produkty z tej kategorii
Produkt dodany do porównania