Majestatyczny sygnet wykonany z bardzo dobrej jakości próby żółtego złota 585 - 14 karat. Forma zdobiona w punkcie centralnym imitacją onyksu, po bokach maleńkie czarne cyrkonie, nadające całości nadzwyczajnego charakteru. Idealny prezent dla ukochanej osoby bądź uzupełnienie wieczorowej czy codziennej stylizacji.

Złote Sygnety - Elegancja i Wyróżnienie w Jednym

Witaj w naszym wyjątkowym świecie złotych sygnetów! Nasza kolekcja sygnetów to kwintesencja elegancji i wyrafinowanego smaku. Każdy sygnet w naszej ofercie to nie tylko biżuteria, to także wyraz Twojego indywidualnego stylu i prestiżu.

Złoto - Ponadczasowa Elegancja

Złoto jest materiałem, który od wieków symbolizuje luksus, władzę i prestiż. Nasze złote sygnety, wykonane z najwyższej próby złota, emanują elegancją i klasyką. To biżuteria, która nie tylko przyciąga spojrzenia, ale również pozostawia trwałe wrażenie.

Sygnety, które Mówią o Tobie

Każdy sygnet to nie tylko ozdoba, to także sposób na wyrażenie swojego charakteru i tożsamości. Nasza kolekcja sygnetów oferuje różnorodne wzory i motywy, które pozwalają Ci wybrać taki, który najlepiej odzwierciedla Twoje pasje, zainteresowania i styl życia.

Twoje Wyróżnienie w Tłumie

Złoty sygnet to nie tylko biżuteria, to wyrażenie Twojej wyjątkowości i indywidualności. To także doskonały prezent, który przekazuje wyjątkowe uczucia. Wybierz jeden z naszych sygnetów i wyróżnij się w tłumie.

Do każdego zamówienia piękne opakowanie otrzymasz w prezencie.

FVZ2/22
1 Przedmiot

Opis

Próba
585 (14 karat)
Waga
5,78 g
Szerokość
2,7 - 9,0 mm
Grubość
0,5 mm
Kamień
Cyrkonia

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodaj inne produkty z tej kategorii
Produkt dodany do porównania