• Nowy

Śliczna przywieszka wykonana z najlepszej jakości żółtego złota próby 585 – 14 karat. Forma w kształcie serca została ozdobiona perfekcyjnie wykonanymi żłobieniami układającymi się w szachownicę, co sprawia, że pięknie mieni się w świetle i nadaje zawieszce nadzwyczajnego uroku. Idealny prezent dla osób kochających podróże czy też ozdoba codziennej bądź wieczorowej kreacji.

Serce jest symbolem miłości, reprezentującym wszystkie jej formy - miłość romantyczną, rodzinną, platoniczną czy też emocje i intymność. Pojawia się w wielu religiach czy mitologiach, jest wszechobecny w naszym świecie, zaczynając od literatury, muzyki, a kończąc na przedmiotach.


Złota Przywieszka - Twój Wyjątkowy Akcent Stylu!

Blask Złota na Twoim Sercu

Odkryj magię złota z naszą wyjątkową złotą przywieszką! To niezwykły detal, który wprowadzi do Twojej biżuterii nowy wymiar elegancji i stylu. Każdy noszony z dumą, to wyraz Twojego niepowtarzalnego smaku.

Delikatny Design, Mocna Osobowość

Nasza złota przywieszka to subtelność w najczystszej formie. Została stworzona z dbałością o detale, aby nadać Twojemu stylowi delikatny, ale jednocześnie silny charakter. To więcej niż biżuteria - to wyraz Twojej osobowości.

Dowolność Stylu

Jedna przywieszka, wiele możliwości! Złota przywieszka doskonale komponuje się z różnymi łańcuszkami i bransoletkami, tworząc niepowtarzalne zestawy, które odzwierciedlają Twoje zmienne nastroje i stylizacje.

Idealny Prezent Dla Wyjątkowej Osoby

Szukasz prezentu, który podkreśli wyjątkowość bliskiej Ci osoby? Nasza złota przywieszka to idealny sposób na wyrażenie miłości, szacunku czy wdzięczności. To prezent, który trafi prosto do serca.

Do każdego zamówienia piękne opakowanie otrzymasz w prezencie.

VD/506/12/23/42
1 Przedmiot

Opis

Próba
585 (14 karat)
Waga
0,58 g
Szerokość
12,6 mm
Grubość
0,3 mm
Wysokość
18,00 mm

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodaj inne produkty z tej kategorii
Produkt dodany do porównania