• Nowy

Urocza przywieszka do bransoletki modułowej w kształcie okręgu wykonana z najlepszej jakości próby 585 – 14 karat. Forma zdobiona złotym samochodzikiem wysadzanym różowymi i czarnymi cyrkoniami. Krawędź okręgu zdobiona cyrkoniami w kolorze bieli. Dodatkowo obręcz została ozdobiona precyzyjnie wykonanym ażurowym wzorem, co nadaje całości niepowtarzalnego uroku. Idealny prezent dla ukochanej osoby czy też ozdoba codziennej bądź wieczorowej kreacji.

Cyrkonie wyglądem są zbliżone do diamentów, lecz w przeciwieństwie do nich są kamieniem syntetycznym. Mogą być wykonane ze szkła, tworzyw sztucznych czy kwarcu z kamieni szlachetnych. Ich początki sięgają XIII wieku - gdzie oryginalne, pierwotne cyrkonie były małymi, błyszczącymi kamieniami kwarcowymi znalezionymi w Renie, w Austrii, stąd pochodzila ich nazwa "rhinestone". Masowo produkowane były do XVIII wieku. Obecne cyrkonie powstały poprzez stabilizację i modyfikację tlenku cyrkonu, który został odkryty w 1982 roku,  a w 1930 dokonano jego pierwszej stabilizacji. Pierwsze okazy cyrkonii otrzymano w 1969 roku we Francji, a w 1973 roku w Moskwie została zaprezentowana praca naukowa napisana przez Osiko i Aleksandrowa reprezentująca nową technikę produkcji cyrkonii, nadając powstałym kamieniom nazwę fianity. Produkcję cyrkonii udoskonalił Djevahiradjian nazywając kamienie djevalitami. Obecnie cyrkonie są produkowane metodą opracowaną przez J.F.Winckusa. Wykorzystywana nie tylko w jubilerstwie, ale również w medycynie oraz przemyśle.

 Cyrkonia charakteryzuje się pięknym i imponującym blaskiem załamującym światło, który przyciąga oko, świetnie komponuje się zarówno ze złotem jak i srebrem podkreślając piękno biżuterii. Symbolizuje praktyczność, skupienie oraz przejrzystość, zapewnia równowagę, ma pomóc w realizacji celów oraz wyciszyć obawy przed opinią otoczenia dotyczącą naszej osoby.

 Najpopularniejszymi i bardzo dobrej jakości cyrkoniami są austriackie kamienie Svarowskiego oraz czeskie kryształki Preciosa.
Złota Przywieszka - Twój Wyjątkowy Akcent Stylu!

Blask Złota na Twoim Sercu

Odkryj magię złota z naszą wyjątkową złotą przywieszką! To niezwykły detal, który wprowadzi do Twojej biżuterii nowy wymiar elegancji i stylu. Każdy noszony z dumą, to wyraz Twojego niepowtarzalnego smaku.

Delikatny Design, Mocna Osobowość

Nasza złota przywieszka to subtelność w najczystszej formie. Została stworzona z dbałością o detale, aby nadać Twojemu stylowi delikatny, ale jednocześnie silny charakter. To więcej niż biżuteria - to wyraz Twojej osobowości.

Dowolność Stylu

Jedna przywieszka, wiele możliwości! Złota przywieszka doskonale komponuje się z różnymi koralikami, tworząc niepowtarzalne zestawy, które odzwierciedlają Twoje zmienne nastroje i stylizacje.

Idealny Prezent Dla Wyjątkowej Osoby

Szukasz prezentu, który podkreśli wyjątkowość bliskiej Ci osoby? Nasza złota przywieszka to idealny sposób na wyrażenie miłości, szacunku czy wdzięczności. To prezent, który trafi prosto do serca.

Do każdego zamówienia piękne opakowanie otrzymasz w prezencie.

VD/316/08/23/66
1 Przedmiot

Opis

Próba
585 (14 karat)
Waga
1,38 g
Szerokość
10,2 mm
Grubość
0,6 mm
Wysokość
10,2 mm
Kamień
Cyrkonie

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodaj inne produkty z tej kategorii
Produkt dodany do porównania